| CosminIonut27 a întrebat:

Ma numesc Cosmin am 17 ani si joc counter strike. Intreabarea mea ar fi cine are server de cs HOSTAT + forum mod classic, si poate sa imi dea admin, am experienta de cs 5 ani si experienta in adminat 4 ani jumate.DORESC admin deoarece sa ajut serverul, sa il scap de codati, si sa ajut pe forum la diverse lucruri. Pentru contact, add id Y! M: just.stylezz

2 răspunsuri:
| m5789932 a răspuns:

Adminu nu se da decat, cu bani; asata in cazul in care nu stiai...
degeaba ai experienta, si joci tu cs de la varsta de 5 ani, ca nu te ajuta cu nimic, acest lucru in problema care te priveste...
P. S : Joaca CSS, e mult mai real si in primul rand nu e desene animate! Codati? pai pe steam ce codati sa mai gasesti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Admine FREE. 3 Servere de CS hostate non-stop. comunitate mare. http://www.cs-gothic.ro/forum/ - join;)