| feraruemil a întrebat:

Salut, ma poate ajuta cineva sa recuperez niste sms-uri sterse din telefon, contra cost?

Răspuns Câştigător
| GinoLANETTI a răspuns:

Exista o aplicatie pentru gadgeturi cu Android si iOS, EaseUS MobiSaver, care vine atat in versiune gratuita, cat si in versiune pro.

Aplicatia permite recuperarea SMS-urilor, contactelor, pozelor, videoclipurilor, istoricului WahtsApp sau documentelor. Versiunea Android poate recupera datele de pe dispozitive de la Samsung, LG, HTC, Motorola, Sony si altii.

Ambele versiuni sunt usor de folosit. Trebuie doar sa conectezi telefonul la calculator si sa urmezi pasii descrisi.

Recuperarea datelor ar trebui sa fie ultima optiune. Cel mai bine este sa ai un backup, eventual in cloud.

2 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Încearcă să ceri un istoric de la rețeaua în care ești, dacă ai abonament.

| feraruemil explică:

Ok va multumesc mult e vorba de un telefon Samsung galaxy trend lite dupa care am sters sms- uri trimise si primite si vreau sa le scot din nou acum