| Andre a întrebat:

Salut ma puteti ajuta cu niste telefoane! Vreau sa imi cumpar un HTC hero dar nu stiu cum se procedeaza as vrea sa va aflu parerea adica platesti in fiecare luna o suma de bani si iti da teelfonul la 1 sau 2 lei sau daca faci abonament iti scade 100 sau 200 de ron (1 milion sau 2 milioane ) si platesti restul telefonului tot si apoi il cumperi! NU INTELEG cum procedam? Ma puteti ajuta

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faci un abonament pe 2-3 ani si il ii platesti de vreo 10 ori suma. La un telefon performant abonamentele sunt extra-scumpe! Platesti in jur de 100-150 lei pe luna doar pentru a il lua la cativa lei. Inchipuie-ti ca ai abonament si pune banii deoparte. Il cumperi cash si te-ai scapat.
Iti recomand un Nokia C7-OO. 1799 lei(fara abonament) si e mult mai bun decat unele HTC-uri.