| Adryannn a întrebat:

Salut, ma puteti ajuta si pe mine cu powerpoint-u`. Deci, am de facut un proiect la engleze cu X-mas in my family...si eu m-am gandit ca ar fi mai frumos sa am si un fundal ceva gen "mai de sarbatoare", si as vrea sa stiu de unde pot sa scot imaginea aia care se pune pe fundat (template) si CUM o pun pe fundal. Ar fi mai usor pentru mine daca ati lasa un id de messenger si imi explicati acolo mai detaliat.

1 răspuns:
| BeDifferent a răspuns:

Este simplu euu am 12 anii si am proiecte din asteaa laughing la Informatica straight face
Eu iau multe poze dupa We heart it este un site ff bun de poze.straight face Daca mai vrei sa stii ceva lasa mesaaj happy
Te pup :*

Întrebări recente