| Cristian0884df11 a întrebat:

Salut.Mai am o intrebare rapida tot pentru fumatori, se mai gaseste Djarum Black undeva? La chioscuri de ziare unde pot cumpara? happy Si ce aroma au Djarum Black si daca sunt tari? Multumeschappy

Răspuns Câştigător
| Jaja22 a răspuns:

Noi avem in oras cum intri in kauffland un magazin cu ziare si multe tigari. acolo se gaseste,incearca sa vezi daca ai si tu in oras la kauffland,daca nu. chiar nu stiu,oricum nu ti le recomand,au un miros super naspa si is tari... te ia durerea de cap de la ele si de gust sa nu mai zic, doar aspectul e de ele... iar cele cu vanilie/cirese si mai oribile, nu da banii aiurea pe asemenea tigari, ia-ti un dunhill mai bine happyDar na. gusturile difera, poate tie o sa iti placa happy Succes!

| Cristian0884df11 explică (pentru Jaja22):

Mersi Mult de tot happy ma-i ajutat o sa iau dunhil albastru ca stiu ca sunt finehappy Mersi ca mi-ai raspuns la intrebarehappy

| Jaja22 a răspuns (pentru Cristian0884df11):

Nu ai de ce, oricand happy Si eu am fumat dunhill albastru o perioada de timp da am trecut pe pall mall laughing mai ieftin! hah

3 răspunsuri:
| Catalina990099 a răspuns:

Cauta pe eMAG