| Catastrophy a întrebat:

SAlut!, mi-am descarcat si eu acum 2 zile 4story eg si vreau si eu hack pentru el, nu conteaza ce hack dar hack sa fie nu pentru 4story normal ci pentru 4story eg daca puteti sa ma ajutati id meu este: cicos.andrei@yahoo.com

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti zic eu daca mai ai nevoiebig grine unu care are hack de viteza invizibilitate putere etc si pe langa astea cu coduri pentru tincturi si sclipiri si etc

4 răspunsuri:
| dienisor a răspuns:

Andry nu stie tot
caci ti-e mintea tot la sex si la fete sexi pai cauta si tu pe net nu toate ti se dau in gura

| Catastrophy explică:

Sigur ca vreau cautama pe cicos.andrei

| JeleUUU a răspuns:

Ma daca stii tot spune-mi si mie cum pot sa-mi fac un animal la lineage 2! ca eu nu stiu

| JeleUUU a răspuns:

Ma daca tot stii tot spune-mi cum pot sa-mi fac un animal la lineage 2!