| Catastrophy a întrebat:

Cum fac sa schimb numele cum ar fi cicos.andrei@yahoo.com sal schimb in andrei. vlad@yahoo.com dar cand schimb vreau sa-mi ramana toti prieteni in lista

Răspuns Câştigător
| Wihaela a răspuns:

Sus,unde scrii statusul dai click pe poza ta -->contact detalies-->messenger ID--> si iti scrii massu ' nou

3 răspunsuri:
| missbee a răspuns:

Adresa de mail nu poate fi schimbată, eventual îți faci alta. Dacă vrei aceeași prieteni, ori dai un mass celor pe care îi vrei în listă să îți dea add... ori dacă nu, transferi lista de pe un ID pe altul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inta pe mail la account. Change contact info...acolo iti da posibilitatea sa schimbi adresa de mail fara sa faci alta...normal daca este liber

| PastilluTsaaa a răspuns:

Ce s zick coleguu`... [[sunt Alexandra tongue]] Fatsi alt ID, e mai simplu big grin.