| DrifteR a întrebat:

Salut mi-am facut si eu un server de cs am soundurile. triple kill. multi kill etc cu ajutorul pluginului ultimate_sound_advanced dar nu le am pe acelea cu headshot humiliation sau cand il omori cu grenada sau cand se sinucide sa se auda hahahahahaha...am luat de pe net ultimate_sound sau ultimate sound_pack iar acestea aveau multykill triplecill etc dar si humiliation si headshot numai ca se auzeau sunetele aiurea...in sensul ca la 2 killuri si 0 deathuri se auzea deja multykill la 3 mega kill la 4 ultra kill deci nu se auzeau la 3 fraguri triple kill sau in ordine cum ar trebui imi poate da cineva vreau plugin pentru headshot si humiliation? va rogg sau vreo sugestie cum sa rezolv problema plzzz.si un plugin pentru cand cineva se sinucide sa se auda haahahaha va rog crying

PS :Sunt pe amxmodx

2 răspunsuri:
| TitiDrLove a răspuns:

Intri in fisierul sma si modifici nr de kill la care sa se auda sunetul!
si uite aici plugin cu toate sunetele: http://www.fileshare.ro/5578510439.12

| DrifteR explică:

Titi din cate vad n-are humiliation si headshot poti sa-mi dai ceva care le are terog?