| Maxxxi a întrebat:

Salut,Nicolae Ceausescu a achitat toate datoriile tarii? Sau o sa mai fie periaode in care o sa ducem lipsa?

7 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Le-a achitat la vremea lui. Nu o sa ducem lipsa daca nu apare un razboi mondial, pnetru ca guvernele actuale nu vor aplica aceleasi metode ca el. Si deja avem o gramada de datorii btwlaughing

Răspuns utilizator avertizat
| Ofiintă a răspuns:

Nicolae Ceaușescu să fie problema...

| mgtow a răspuns:

Da, pe langa aia lasa lumea sa faca foamea si curent cu restrictie apa calda cu restrictie, un ciudat care sclaviza romanii dar a facut tara sa fie misto atunci

| CostinAlamariu a răspuns:

Le-a achitat degeaba ca oricum ar fi fost iertate. Tampitul de ceasca a infometat Romania degeaba

Răspuns utilizator avertizat
| NotNamed a răspuns:

Da