| LiLlYAnNe a întrebat:

Nu stiti vreun anime care e asemanator cu Special A? Nu vreau ceva supranatural. Ceva realistic din viata adolescentilor. Va rog sa ma ajutati. Caut de 3 zile un anime si fara rezultate crying. Help Me! Multumesc Anticipat!

5 răspunsuri:
| Andromedda a răspuns:

Http://animeplanet.ro/index.php/categoria-69
Am vazut doar primul episod si nu e supranatural;))

:)

| Fvn a răspuns:

Haruhi suzumiya? thinking eu rad de mor cand ma uitlaughing

| LiLlYAnNe explică:

Haruhi Suzumiya e tot supranatural...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.animeseason.com/ cauta aicea. sunt cu subtitrare in engleza sau dublaj in engleza. oricum eu asa le prefer decat traducerile de pe animax care nu sunt corecte... a si poate ma poti ajuta. caut un dictinar roman japonez. dar sa fie bun ca ce este pe net e dezastru mersi :)

| DeeaM a răspuns:

Lovely Complex; Ouran High SChool Host Club(asta ii chiar tare); Itazura na kiss;
si ar mai fi Fruits Basket, este o combinatie intre supranatural si normal life, este foarte frumos, poate ar trebui sa arunci o privire.
Have fun >big grin