| Maria2058 a întrebat:

O sa dau o petrecere acasa si nu stiu ce activitati am putea avea( jocuri si alte chestii, nu stiu...). Voi ce faceti cand mergeti la ziua cuiva? Avem in jur de 16 ani.

1 răspuns:
| geo_fili_2006 a răspuns:

Gang bang smug big grin.Era un joc cu sticla, va aseza-ti in cerc unul invarte sticla si la cine se opreste ii porunceste sa faca ceva si daca accepta provocarea are dreptul sa invarta el/ea sticla, daca nu accepta alegi tu pe cine vrei sa ii fie randul!