| qwqwwwq a întrebat:

Săptămana viitoare e ziua mea și fac un party cu colegi, prieteni la mine Acasă. Întrebarea este ce am putea face gen jocuri, chestii, activități care să nu Fie de copii mici, chestii care sunt acum la moda? 16 ani vârsta. Mulțumesc

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Puteti danasa, puteti face concursuri de dexteritate, de inteligenta, etc.
Nu uitati sa va laudati intre voi cu gagicile cucerite!
(dar sa nu va auda si ele tongue )

| Andrei900Boss a răspuns:

Aaa pai party pai daca ai Casetofon Player puteti pune muzica la maxim si daca ai Glob din ala de pus pe perete adica sus cum e la Disco faceti ca la club acasa comandati Pizza si dupa sa mai aveti si sucuri gen. Coca Cola si fanta sau... orice sucuri. happy pfff daca aveti 18 ani puteti comanda si whisky, vodka vodka adica petrecere seara pana dimineata dansati beti etc... cam asta e party fara copii mici si daca aveti 18 am spus ce aveti de facutwinking acum funda? laughing fa casa in club. sau mergeti in club. happy

| Andrei900Boss a răspuns:

Mai ales un club de fite, nu club de nu mai spun de ce... laughing
am spus un club de fite.