| vladutz333 a întrebat:

pentru cei ce au jucat spiderman web of shadows v-a placut? si ma intrebam : dupa terminarea jocului nu poti explora zona? in sensul ca tot de acolo de unde ai ramas, adica ar fi fost grozav daca, ca si conducator la celorlalti simbioti, ai putea sa experimentezi aceasta aventura. si legat de asta, nu vi se pare ca jocul este limitat din pricina faptului ca nu putem juca ( de unde am ramas ) dupa ce il terminam. si, stiti cumva daca a aparut si spiderman web of shadows 2? funda pentru cel mai bun raspuns. va multumesc anticipat

1 răspuns:
| InstructorulTauDeFitness a răspuns:

Am jucat acest joc si nu cred ca o sa mai scoata unu asa misto.A meritat din plin sa il joc. Daca vrei incearca Spider-man shattered dimensions!