| AndreiJaguarul1 a întrebat:

Salut! Poate sa imi spuna cineva care sunt instructorii din Galati si daca pic traseul sau nu daca pic cu ei.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca pui mana serios si inveti Legislatia Rutiera din scoarta in scoarta, vei fii capabil sa faci toate intrebarile la examen si nu ai cum sa pici examenul.

In ce privesc instructorii, aceia doar merg cu tine pe traseu ca sa inveti sa sofezi, dar nu vor fi prezneti nici la examinarea teoretica si nici la cea practica, acolo fiind supravegheat si examinat numai de Politisti.