| EdyEdyson a întrebat:

Salut, practic ciclismul (MTB) si vreau sa filmez ceea ce fac adica mai pe scurt sa pun o camera pe bicicleta. Cum pot face asta? Am vazut ca o camera Go Pro e destul de mult. Am o camera de fotografiat care si filmeaza de vreo 16mg si face filmele hd. Pot sa fac in asa fel sa o pot monta pe bicicleta intr.un unghi ceva? Daca da, cum.

Răspuns Câştigător
| kteichd a răspuns:

Http://www.amazon.co.uk/......77-9378354 ie=UTF8&refRID=03YJ350A962G9HDD4SE3
Poti cumpara oricand ceva de genu.

1 răspuns:
| KodekZ a răspuns:

Aici depinde de tine, trebuie sa fi ROMAN sau inventiv, scoci, metode alternative big grin