| TYGA a întrebat:

Salut prieteni! vreau sa fac o toba pentru Anul nou sa am la banda, am o janta de la bicicleta dar cum sa o fac? cu scoci cu ce? vreau sa se auda mai tare FUNDA

2 răspunsuri:
| ErickEmil a răspuns:

Baga scoici daca ai si conserve... din alea din tabla faine! Multeee sa vezi dupa de nu trezesti tot satu laughing

| Croitor_Dan_1970 a răspuns:

Daca tot zici ca ai o janta de bicicleta poti face una iti trebuie o folie mai mare decat janta o pui pe janta si o intinzi cat poti tu cu mana dupa pui un colier care sa intre in santul ala colierul sa fie un cerc taiat undeva sudate doua cleme pe el si strans cu un surub, colierul a fie cu putin mai mic decat antul de pe janta