| scmarius95 a întrebat:

Putin ajutor va rog?big grin
In aproape o luna fac 18 ani si am nevoie de idei pentru majorat. Problema este ca trebuie sa ma limitez la bani mai putini (maxim 1000 lei ) si ma gandeam la ideea de a inchiria un apartament sau o vila cu o camera unde sa fie cat de cat dotarile necesare (o baie, o bucatarie unde sa avem niste vase acolo si fireste o camera unde sa stea invitatii care sunt in numar de 10-15 pers), pretul sa fie undeva la 300-400lei maxim, iar pe langa asta alimentele si bauturile + tortul care fac cca 500-600 lei. Are careva idei, sugestii. sau sunt persoane care au facut la fel si pot sa-mi recomande un loc?big grin
PS: locatia sa fie in Bucuresti.

2 răspunsuri:
| gozzila a răspuns:

Acasa nu merge? scutesti chiria si la final faceti curat toata gasca. eu asa am facut (22 persoane)

| scmarius95 explică (pentru gozzila):

Nu prea pot sa dau muzica tare laughing imi bat vecinii la usa..si o sa stam si putin inghesuiti.laughing