| catalin41190 a întrebat:

Salut.stie cineva cat de sigur este siteul Ocazii.ro? daca ati avut probleme cu produsele comandate, etc. vreau sa incerc sa cumpar cate ceva dupa acest site si vreau sa stiu daca merita.multumesc anticipat.

1 răspuns:
Apache
| Apache a răspuns:

Vrei sa spui okazii.ro
E un site bun ...totul tine de vanzatori!
Okazii nu e un site care sa aiba produse un stock.e un site de anunturi!
Uita-te la ratingul persoanei respective,si vorbeste cu ea la telefon sau pe email despre comanda respectiva!
Eu imi cumpar jocurile de pe okazii, si sincer nu am avut nici o problema!
Dar fi prudenta, sunt multi useri de incredere dar daca nu esti atenta poti sa iti iei si teapa!