| Kemy19 a întrebat:

Cine a comandat de pe Elefant.ro si ce parere are despre produsele comandate? Eu vreau sa-mi cumpar un ceas si nu stiu cum e produsul in realitate daca e la fel ca pe Elefant.ro? Multumesc!

3 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Eu comand regulat carti de pe Elefant.ro. Cei de acolo sunt foarte seriosi, iar preturile sunt mai mult decat acceptabile. In ceea ce priveste ceasurile, nu am cumparat, dar am auzit ca, intr-adevar, sunt originale. Eu zic ca poti avea incredere in ei.

| volumexd a răspuns:

Si eu am avut aceeasi dilema cu site-urile online de cumparaturi. Elefant.ro e chiar de incredere si produsele pe care le-am achizitionat eu au fost excelente (la fel ca pe site). Nu cred ca ai de ce sa iti faci griji (si stai calm/a, nu sunt fake-uriwinking )