| nicko_6736 a întrebat:

stie cineva cum pot sa nu mai imi rod unghiile? cred ca de la stres... dar eu prea sunt stresata.

Răspuns Câştigător
| (0$t!n@ a răspuns:

Si eu aveam obiceiul de a mi le roade dar de fiecare data cand incercam sa mi le rod imi atragea cineva atentia sau in loc sa-mi rod unghiile imi gaseasm ceva de rontait.parerea mea este ca nu de la stres iti rozi unghiile eu cred ca de la lipsa de ocupatie sau si de stres cand nu stii la un test cevawinking

3 răspunsuri:
| T30D0RA a răspuns:

Poarta manusi. laughing
Si nu mai fi stresata, ca te ingrasi.

| ḭṆḠḕṙḀṠ a răspuns:

Simplu!
Taieti unghiile cu unghiera incat sa nu le poti roade

| alice_2941 a răspuns:

Sh pe mine ma cearta mami cand mi le rod... dar cand sunt nervoasa at cand mi-e frica daca vrei un sfat ii spui mamei tale sa ti le dea cu ardei iute.sa imi dai fundita