| adytza8407 a întrebat:

Salut stie cineva daca am o masina inmatriculata in Romania si vreau sa o vand,cum pot face ca proprietarul sa nu mai plateasca taxa auto,lasa masina pe numele meu? iar eu o radiez de la primarie? cum pot face sa nu am probleme dupa ce am vandut masina fara ca proprietarul sa nu plateasca taxa? inca un lucru, vreau sa-mi cumpar o masina adusa din Germania cine poate sa-mi zica dupa cap cilindrica cat platesc taxa la masina, fara linkuri in care sa completez eu datele ca am intrat pe mai multe site-uri si taxa difera de la site la site eu nu mai inteleg care e taxa sigura de plata dau funda

1 răspuns:
| Predator30 a răspuns:

Nu poti sa eu vinzi doar daca isi plateste taxa,altfel vei risca deoarece lui daca i se va strica va veni repede la tine si va zice ca uite ce s-a intamplat, ceea ce vrei sa faci tu nu o vinzi ii ca si cum i-ai dao in imprumut... sper ca te-am ajutat, si cu masina pe care vrei sa ti-o cumperi difera, trebuie sa imi dai niste date despre masina si atunci poate reusesc sa te ajut, succes. sper ca te-am ajutat