| DjNickBlue a întrebat:

Salut,

Stie cineva daca minutele si mesajele in reteaua Cosmote din extraoptiunile Cartelei Cosmote se pot utiliza si in Cartela Frog?
Adica sa apelezi un numar, posesor al Cartelei Frog sau sa dai mesaje... se consuma cele din optiune sau sunt costuri suplimentare?
Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| Alishia a răspuns:

Eu am cartela Frog cu 3000 de minute in retea si 75 in afara retelei.Cand sun in Cosmote contorizeaza din cele3000 de minute.Frog este tot al Cosmoteului deci iti contorizeaza ca si cum ai vorbi tot cu o cartela Frog.