| deya100 a întrebat:

Cine este pe Cosmote? Eu vreau sa imi cumpar o cartela de cosmote si vreau sa stiu vreo 2 lucruri:
2.Cat costa cartela cu numar?
3. Daca eu am cartela cosmote si o prietena de-a mea are cosmote frog minutele sunt aceeasi retea? de exemplu am 300 de min in retea cosmote merge si la frog?

Cam atat! happy Mersii anticipat! Fundita! happy

1 răspuns:
| pytyqqa a răspuns:

Pai o cartela noua cu nr costa intre 20-30 de lei si daca aceea fata e pe frog are minute nelimitate pe frog...si tu daca suni dupa cosmote pe frog iti ia minutele pe cre ti le.ai activat si la ea la fel! daca iti iei frog ai minute nelimitate pe frog si pe cosmote iti da 2000 dar depinde ce extraoptiune ai tu!