| IonyHD a întrebat:

Stie cineva daca pe un Xbox 360 nemodat se pot juca jocuri PAL sau REGION FREE downloadate si puse pe un dvd sau un stick? Exista risc de ban pe xbox live? Eu stiam ca doar daca te prind cu consola modata si cu jocuri piratate pe live iti dau ban dar asa... astept raspunsuri

1 răspuns:
| dmrtr a răspuns:

Nu merge sa te joci fiindca nu sunt originale! daca vrei sa mearga trebuie sa il modezi dar nu iti recomand fiindca o sa se strice!