| alex01 a întrebat:

Salut sunt clasa 8a si vreau sa stiu si eu ce varianta s-a dat la simulare si daca se poate cei care ati dat simularea si un link cu varianta mersi mult dau fundita.

3 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Varianta de la simulare nu s-a postat pe internet insa nu a fost foarte grea(erau insa si unele lucruri care te puneau pe ganduri) eu sunt a -11-a! am cautat-o si eu insa mi-a zis profa ca nu e pe net si mi-a arata-o dansa! am vazut subiectele! cel putin partea cu test grila a fost lejera!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da stiu ca am fost la simulare dar imi trebuie foaia ca am pierduto sad

| DiAnA95_5642 a răspuns:

Intra pe www.edu.ro si gasesti acolo si la romana si la mate.