| anonim_4396 a întrebat:

Sunt satanisti pe aici?

13 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Satanistii autentici care chiar stiu ce fac nu vor iesi in fata. Poate doar niste debusolati care li se pare ca e o vreme in care e cool sa ai 2 tatuaje si niste fiare pe tine in public ca sa pari interesant.

| justanotheruser99 a răspuns:

Nu prea. Au emigrat.
Ii gasesti aici: http://forum.bisericasatanista.org/mlist/

| BMicha3l a răspuns (pentru justanotheruser99):

Multumesc pentru raspuns!

| justanotheruser99 a răspuns (pentru BMicha3l):

N-ai pentru ce.

| Mieeez666 a răspuns:

Nu.
Vezi pe la categoria "Religie", poate gasesti ceva.

| NotMyFault a răspuns:

Sunt diverse culte pe aici, dar stau in umbra. Nu prea ai cum sa ii gasesti.

| BMicha3l a răspuns (pentru NotMyFault):

Am inteles. Multumesc pentru raspuns!

| NotMyFault a răspuns (pentru BMicha3l):

Cu placere!

| BMicha3l a răspuns:

Prietene... In primul rand este o tara libera, da? Pot spune absolit orice. In al doilea rand care este problema ta? Nu inteleg. Nu ma cunosti, doar scrii si tu aici sa ce? Fiecare poate avea o parere despre mine, buna sau rea. Si crede-ma m-am saturat de oamnei ca tine. Pretinzi ca sti totul, dar din pacate sti foarte putine chestii si nu ma poti contrazice. Si in al treilea rand, daca ai putin creier ai sti si tu ca orice om are probleme psihice mai mult sau mai putin, daca eu am mai multe probleme psihice si intr-o cantitate mai mare... nu cred ca te intereseaza pe tine. Sau ai o diploma in pshihologie si nu stiu eu? Vrei sa ma ajuti sa trece peste ce? Am pus o simpla intrenare "prietene". Si nu pretind ca sunt satanist, doar am vrut sa vad daca este cineva pe aici ce are cunostinte in acest domeniu, daca-l pot numie asa. Ai inteles?

| T0T a răspuns (pentru BMicha3l):

Și eu pot spune absolut orice și să îmi expun părerea. Probleme?

| BMicha3l a răspuns (pentru T0T):

Ti-am spus. Nu cred ca esti in masura sa imi dai un diagnostic. Nimic mai mult.

| T0T a răspuns (pentru BMicha3l):

Eu cred că sunt. Nici tu nu mă cunoști să știi dacă sunt sau nu în măsură. Eu cred că cam orice om normal la cap poate să îți dea un diagnostic dacă îți vede răspunsurile.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Puteai spune lejer ca esti un 'diavolisor' bwhahahahahaha!