| PangeeaRogvaiv a întrebat:

Sunteti fericiti cu viata voastra?

11 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

În aceste vremuri tulburi, foarte. foarte puţini pot spune că sunt fericiţi.Dar nu mă plâng de viaţă, aşa cum este cu urcuşuri şi coborâşuri mari sau mici, cu satisfacţii şi esecuri, este a mea, iar alta nu am.Trebuie să fiu mulţumit cu ce am şi să gândesc pozitiv. Poate alţii ar dorii din tot sufletul să aibă fericirea pe care o am eu.

| thegatekeeper a răspuns:

Relativ da, pot spune ca sunt. Lucrurile care ma nemultumesc le voi schimba cu siguranta, insa asta necesita o anumita perioada de timp. Oricum, nu cred ca voi putea fi vreodata pe deplin multumita, cel utin nu pentru o perioada lunga de timp, pentru ca intervine monotonia si plictiseala si voi dori mereu sa mai schimb cate ceva.

| mona a răspuns:

Da dar se putea si mai bine

| Foxxi a răspuns:

Nu. Aş avea multe de schimbat, şi multe lucruri nu le-aş mai face. Cu toate asta nu regret nimic din ce am făcut şi merg mai departe cu capul sus, pentru că nu am altceva de făcut.

| M?d?0611 a răspuns:

Îhî. Am nişte pitici pe creier care mai fură nişte fericire, dar fără ei n-aş fi cum sunt şi sunt fericită că sunt cum sunt.

| KristalPop a răspuns:

Da, sunt fericit pentru că am alături de cine să fiu fericit.

Nu am realizat prea multe, dar sunt fericit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vreau mai mult de la viață, vreau mai mult de la mine.

| Zatharra a răspuns:

Se poate şi mai rău!

| CosminC86 a răspuns:

Buna! Nu sunt multumit inca... mai am multe chestii de facut.

| Deliα a răspuns:

Da,foarte! Am o viata foarte buna! Dar intotdeauna e loc de mai binewinking

| mady04 a răspuns:

Nu pentru ca as avea nevoie de prieteni adevarati, dar daca o iau altfel da sunt multumita, altii sunt mult mai rau ca mine, poate nu au nici macar familie.sad dar..hey. Eu sunt binehappy