| MariusZo a întrebat:

acum 2 minute am luat o thema pentru Google Chrome dar nu imi apare daca intru pe google sau pe alte site-uri doar cand deschid un nou Tab atat. Ce trebuie sa fac sa imi apara pe tot ecranul si pe alte site-uri nu doar cand deschid un Tab. Fundita!

1 răspuns:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Cauta o tema pentru google chrome,dai apply theme iar daca iti mai cere ceva setari, casti ochisorii bine, si setezi sa-ti mearga pe toate site-urile. Seteaza google Chrome ca browser default.