| ioneldan a întrebat:

am 14 ani imiplinesc 15 in decembrie si am inaltimea de 1.71 m. la ce inaltime credeti ca o sa ajung lamaturitate?

5 răspunsuri:
| Stassy a răspuns:

Eu am 12 ani si am tot 1, 71 happy
Pai pe undeva la 1, 80 sau chiar mai mult.
Cam naspa, o sa dau cu capu de tavan.

| Misspink2000 a răspuns (pentru Stassy):

Si eu am 12 ani si 1, 70 si sunt cam ingrijorata ca o sa ma inalt prea mult.

| AndreeaaD a răspuns:

Nu poti stii clar cat o sa te mai inalti.Fiecare se dezvolta altfel insa pana la varsta de 18-20 de ani o sa tot cresti.

| AndyAndreiutzu a răspuns:

Ce naiba sunteti toti asa de inalti eu am 14 ani si am 1.61...sau am ramas eu mai pitic.a si o sa ai vreo 2.50m la maturitate

| Stassy a răspuns (pentru AndyAndreiutzu):

Te'ai enervat piciule?laughingrolling on the floor