| Amses a întrebat:

am citit pe ent si am inteles ca te poti transfera din prima saptamana dar trebuie sa te accepte celalat director. directorul liceului la care vrei sa te transferi poate sa te accepte chiar daca media ta de admitere nu e egala sau mai mare decat media ultimului admis? ci media mea acum este apropriata de media profilului unde vreau sa ma transfer.sunt sanse sa ma accepte?. urgent!

1 răspuns:
| LuLu246 a răspuns:

Nu, nu se poate dupa prima saptamana, din cate stiu eu, doar dupa primul semestru, dar conditia este ca sa ai media mai mare pe primul semestru decat ultima medie din clasa respectiva.