| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de ajutor urgent. Acum vorbeam cu prietena la telefon, si ia avea telefonul pe silent (un Samsung cu touchscreen) si in timp ce vb cu ia o suna cineva, si se auzea la mine cum vibra... Este posibil ca in timp ce vorbeste la telefon, si o suna cineva sa vibreze? ca de obicei se auzeau niste bipuri scurte cand o suna cineva. Dau funda pentru un raspuns concret

1 răspuns:
| andreiflavius a răspuns:

Pai cum ai zis si tu da este posibil sa vibreze si mie mi s-a intamplat si stiu situatia deci da vibreaza!