| BornToBeBored a întrebat:

Saluttt big grin. Am un telefon HUAWEI g7300, şi de ieri nu se aude când mă sună cineva sau când îmi bag o melodie. practic nu se aude nimic. decât când scriu un nr. de telefon (se aud bipuri d'ălea mici). am nevoie urgent de ajutor. telefonul e nou îl am după 23 iunie big grin. Help meee please happy.

1 răspuns:
| onootza27 a răspuns:

Are microfonul stricat.In service iti va schimba microfonul, sper ca ai garantia la el.Am avut aceeasi problema, dar acum e bine.