| Razvytcf a întrebat:

Este adevarat ca daca te uiti la ceas si este fix inseamna ca te iubeste cineva iar daca te uiti la si 1 minut inseamna ca te inseala? Intreb deoarece dupa ce m-am despartit de iubita tot la si 1 minut ma uit.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este adevarat. Este adevarat ca si zana maseluta, Mos Craciun si iepurasul de Pasti exista

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nu.

| CatelusaCuParulCret a răspuns:

Nu este adevarat. Daca te uiti mereu la 1 minut probabil este o coincidenta.

| immaBeast a răspuns:

Nu, nu este adevarat.
Este o aberatie, si eu ma uit mereu la fix, la si 1 minut etc, asa se nimereste, nu este ceva adevarat, nu mai crede in chestii din astea copilaresti.