| inflarosu a întrebat:

Am o ghicitoare de logica iar cine raspunde primul corect va castiga o fundita: Doi copii se nasc in acelasi timp din aceeasi mama, dar nu sunt frati. Cum se poate asa ceva?
P. S: Daca credeti ca este o intrebare stupida va rog mai bine va abtineti big grin

Răspuns Câştigător
| Miriii a răspuns:

Sunt surori!

5 răspunsuri:
| Biby a răspuns:

Buna.
Nu au acelasi tata.

| membrugirl2010 a răspuns:

Chiar nu prea imi dau seama, poate devin dusmani, nu stiulaughing. Imi zici si mie raspunsul? da-mi mesaj, plsz

| dasdas a răspuns:

Sunt gemeni...credhappy
si nu este o intrebare stupyda

| MinAh21 a răspuns:

Probabil ca ori nu se inteleg ca doi frati, ori nu au acelasi tata...adica eu cam atat pot sa imi imaginez.

Sper ca te-am ajutatt

| DreamsOnFire a răspuns:

Sunt siamezi poate thinking