| cutremur a întrebat:

Salut TPU,am o intrebare, cati trandafiri sa-i iau iubitei mele, pe care nu am vazut-o demult :? mersi
funda!

Răspuns Câştigător
| clickclicksnap a răspuns:

Iesiti in oras undeva, cumpara.i flori la intampinare dar nu neaparat trandafiri. Apoi iesiti in oras, revederea oricum va eclipsa orice cadou. Numai bine

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tebuie sa ii dai un numar impar : numere pare se dau la morti happy
Bafta!winking

| 16Gabriela a răspuns:

3 trandafiri sunt perfecti! happy

| tsal24 a răspuns:

3.

| clickclicksnap a răspuns:

Cat te tine buzunaru‘... dar de ce trandafiri? De ce neaparat flori? Ma rog, fiecare cum doreste... numai bine

| cutremur explică (pentru clickclicksnap):

Pai si altceva ce as putea sa-i iau, laughing asa, ca de intampinare happy tongue
idei, please! big grin

| clickclicksnap a răspuns (pentru cutremur):

Iesiti in oras undeva, cumpara.i flori la intampinare dar nu neaparat trandafiri. Apoi iesiti in oras, revederea oricum va eclipsa orice cadou. Numai bine