| dArKv3n a întrebat:

happy Am o intrebare si imi trebuie raspuns urgent la ea.
Am 4 volume de culegeri de matematica de Mate 2000 de la Paralela 45. 2 parti sunt de clasa a 7-a si 2 de a8-a. Credeti ca daca le'as termina pe toate cam cat m'ar putea ajuta la evaluarea nationala de anul acesta? (tinand cont ca profesorul.nu ne prea ajuta la scoala.)

1 răspuns:
| FXLX a răspuns:

Nu te ajuta foarte mult... poti sa faci cate putin din fiecare capitol. Dar eu zic sa iti cumperi tot de la paralela 45 "Matematica Evaluarea Nationala - teme racapitulative" sunt teste care eu consider ca te ajuta foarte mult daca le termini (sunt si rezolvate la sfarsit, ca sa te poti corecta) ^_^