| redmannelly a întrebat:

Am o mare problema nu reusesc sa ma loghez pe facebook cand incerc sa ma loghez imi zice "Este posibil ca o alt? persoan? s?-? i fi accesat contul"Si nu reusesc sa indeplinesc toti pasii! Si vreau sa scriu un e-mail detinatorului facebook ma poate ajuta cineva? Va rog mult! Dau funda si vot (daca imi ziceti cum)

1 răspuns:
| elyn a răspuns:

Da, e posibil ca cineva sa fi incercat sa -ti sparga contul, schimba parola, pune-ti cifre in ean-o sa mai ai probleme, o zi buna!