| Cipriaan a întrebat:

Am o problema cu facebook-u cam asa : Your account is temporarily locked.
In order to regain access to your account, please log in from one of these computers you recently used:

IE for Win7 (November 13 at 4:27am)

If you are unable to access any of these computers, you can.
Zice ca e blocat. Stie cineva ce e de facut?[daca pot sa-mi recuperez facebook-u] Repede!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Zice ca este blocat temporar ->minim 5 zile! Din cauza cererilor de prietenie care au ramas fara raspuns! Asteapta acum!