| BryanN12 a întrebat:

am o problema la Cs Pai sa incep am tastura microsoft si mouse super optical canyon Si am problema cu rotita nu merge in nici un fel ca vreau sa MWHEELDOWN duck si am descoperit din intamplare ca rotita dupa mijlocul tasturi functioneaza ca cea de la mouse si nu pot sa fac din tastura poate de aceast nu functioneaza rotita de la mouse cum pot sa rezolv chestia asta?

1 răspuns:
| OvidiuDanzka a răspuns:

Roaga pe candva care se pricepe la CS sa iti faca un CFG, il bagi pe ala in cstrike, dai exec nume.cfg si iti va seta toate porcariile care le vrei, in configu` ala daca nu ma insel trebuie un script special happy