| Sinan12345 a întrebat:

am o problema legata de un cont pe un site de downloaduri pentru jocuri daca cineva ma poate ajuta.Am un cont si ratia cine cunoaste scade incontinuu si daca nu o cresc o sa-mi dezactiveze contul stie, cineva cum o pot mari?

1 răspuns:
| LPCTSTR a răspuns:

Pentru ce apelezi la un astfel de site daca exista SkidrowReloaded sau igggames sau oceanofgames?
Mi se pare absurd in 2020 sa mai practici luarea si darea cu ratia care te strange de gat.