| SECRET33 a întrebat:

Cineva mi-a făcut un cont de IMVU și din păcate acum are ceva cu mine și vrea sa dezactiveze contul, dacă am schimbat parola mai poate face asta?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Daca ai schimbat parola si nu are cum sa o afle, atunci nu are cum sa-ti intre in cont.
Nu uita: parolele cu cat mai multe cifre si litere sunt cele mai bune, ca nu se pot sparge conturile, dar nu uita sa o noetzi undeva sa uiti tu parola si sa nu mai poti intra in cont.
Sper ca adresa de email de care este legat contul este a ta, ca altfel risti ca persoana respectiva sa scrie ca a uitat parola si primeste un link pe email-ul ala si schimba parola.

| SECRET33 explică (pentru Violleta2022):

Este a ei

| Violleta2022 a răspuns (pentru SECRET33):

Daca contul de IMVU este al ei si emailul este tot al ei, atunci ea poate cere celor de la IMVU sa ii reseteze parola si sa si-o schimbe ea cu ce anume vrea.