| RauLKnight2011 a întrebat:

am o probleme...am un Samsung C3050 si am avut in el un card de 2 Gb dar mi sa defectat.inainte cand bagam usb(prin cablu de date)imi aparea doar cardul de memorie.acum nu mai am card de memorie si am instalat pc suite dar cand am conectat telefonul imi tot zicea ca nu gaseste nici o conectivitate.cine stie cum pot rezolva sa-mi zica

1 răspuns:
| gabytza99 a răspuns:

Nu cred ca te pot ajuta sa-l repari dar e bine sa-ti iei altul nou.