| rambolica123 a întrebat:

TPU am pus aici intrebare pentru ca este un fel de problema la conversatii.Cand ma suna cineva pe telefon in microreceptor nu se aude nimic trebuie sa il pun pe difuzor. Am incercat cu 2 cartele sa vedem daca e de la cartela (cartelele erau frog si orange) Nu a mers.Totusi nu am incercat sa sun pe cineva sa vad daca se aude. Tin sa precizez ca am telefonul NokiaE65. Ce pot face? Va rog dati-mi un raspuns cat mai repede. Dau fundita.

2 răspunsuri:
| alexmircescu13 a răspuns:

E defecta casca telefonului.

| LuLu a răspuns:

Buna. aceeasi problema am avut-o si eu. dupa conversatia pe difuzor, pentru ca altfel nu auzeam nimic, am incercat sa redau o melodie din telefon sa vad daca se aude si s-a auzit. dupa am incercat sa mai sun odata persoana respectiva si am auzit in microreceptor. nu stiu daca am rezolvat definitiv problema, dar sper sa nu se mai intample... intr-un fel, de cate ori mi-am busit telefonul, are tot dreptul laughing