| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu nevoie de ajutor si anume vreau un site unde pot gasi foarte multe tricouri de baieti, dar mai am o rugaminte, tricourile sa aiba ceva funny pe ele sau o poza, ceva, nu as vrea chiar simple, pentru ca am destule. Va multumesc, dau funda!

2 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Uite aici poti gasi, si daca nu`ti place niciunul din ce au ei deja facute, iti poti crea tu singur unul cu orice vrei tu! :

http://www.inkspired.ro/

| alexxukk a răspuns:

Instaleaza Glami de pe Magazin Play si poate gasesti ceva pe acolo. Daca nu intra pe site-ul lui katalin taleent si are el tricouri mai funny decat tot ce vreilaughing)