| doublers a întrebat:

am si eu o intrebare.Ca sa devii pilot de avion trebuie sa faci o scoala de aviatie nu? in Craiova exista asa ceva? sau prin apropiere, si am auzit ca iti trebuie multa matematica si fizica.Este adevarat?

2 răspunsuri:
| doublers explică:

Pff,deci trebuie matematica si fizica multa..., naspa. mersi oricumtongue

| OanaAvon a răspuns:

Eu stiam ca este in Bucuresti, matematica si fizica iti trebuie din greu, din cate am auzit se intra foarte foarte greu, deci trebuie sa inveti foarte mult.