| Laurentiu_Andrei_1995 a întrebat:

Am si eu o intrebare.
Daca bag jack-ul de la sistem in mufa de la casti are ceva?
Ma refer daca se poate arde placa de sunet sau ceva de genu
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Salut! Deci mufa de la sistem, ce sistem ai 5.1, si vrei să il bagi in mufa de la unitate aceea pentru căsti? Poti băga că nu se arde sistemul si nici placa de sunet, deoarece tu in momentul in care îi treci semnalul audio prin statie sau sistem el este protejat de vreun scurt. Sper că am inteles eu bine intrebarea ta, vino cu explicatii.

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Mufa de la casti la ce? La pc, la telefon.Eu am un mp4 si il conectez la sistem si merge.