| AllexXtreme a întrebat:

am si eu o intrebare destul de proasta laughing am vazut pe net jocul acela cu tabla Ouija, chiar este adevarat? A incercat cineva din voi sa il joace? Am vazut si filme cu acea tabla, dar mi se pare ca este o minciuna. Astept raspunsul vostru, dau funda.

Răspuns Câştigător
| Celcestietot a răspuns:

Este adevărat. Nu încerca asta, că o să invoci demonii.

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu este un joc, este un ritual bazat pe o credință, că poți astfel să iei contact cu spiritele celor morți. Și uite așa, dacă tu te joci cu tabla aia, Eminescu și Napoleon și cine îți mai trece prin minte, în loc să își vadă de treburile lor pe coclauri, vin acolo și stau de vorbă cu tine.

Răspuns utilizator avertizat
| sadrian46 a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Merge, dar asta depinde de imaginația ta. Problema este unde merge și la ce folosește.

Răspuns utilizator avertizat