| Gabriel2801 a întrebat:

am si eu o nelamurire. Primul contact sexual cu prietena mea l-am avut luna trecuta, menstruatia i-a venit normal (la cele 28 de zile) dupa care am facut-o dupa perioada fertila, am facut-o si cu prezervativ, am facut-o si fara. dar cand am facut-o fara..am avut grija sa scot penisul cu mult inainte de a ejacula astfel incat nu am ejaculat in ea. Ieri mi-a zis ca ii intarzie menstruatia dupa ce am facut sex neprotejat. dar eu stiu sigur ca nu mi-am dat drumu in ea..Amandoi suntem panicati si nu stim de ce ii intarzie, poate fi vorba de dereglare hormonala sau sarcina?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai cum sa simti dar penisul elimina pserma si in timpul actului sexual, de retinut ca si acel lichid preejaculator contine sperma indeajuns ca fata sa ramana insarcinata, alta data sa aveti la indemana pastila de a doua zi

| sSakuraSs a răspuns:

Fa-i test de sarcina...Da rapid! Succes :*