| Gicone a întrebat:

Am si eu o problema legata de site. Deci de o saptamana am acelasi punctaj, am raspuns la multe intrebari dar nu a crescut cu nici macar un punct. Can intrul la profilul meu imi arata ca am 198 de raspunsuri dar cand ma uit la ele am peste 230. Ce sa fac ca sa fiu "la curent"? FUNDA + VOT!

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Nu-ti fa griji! Acelasi lucru ni se intampla tuturor.
Totul isi va reveni la normal imediat dupa ce se va termina revizia site-ului. Toate datele/punctele vor fi din nou la zi. Stai linistit/a. Numai bine! happy

1 răspuns:
NOname
| NOname a răspuns:

@Gicone, ma bucur, ca ti-am fost de folos. Mersi pentru apreciere! Numai bine!