| 10han a întrebat:

Am trimis ieri prin email un mesaj la Kanal D si la Antena 1 si i-am rugat frumos sa il difuzeze la televizor! Nu l-au difuzat nici ieri si nici asta-seara sau astazi! De ce nu l-au difuzat? o sa il difuzeze?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Noi n-avem de unde sti de ce nu ti-au difuzat mesajul, intereseaza-te la ei si o sa afli. De altfel nici nu sunt obligati sa difuzeze mesaje de la telespectatori.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai trimis si cecul cu bani pe langa mesaj? sau te astepti sa te bage in seama?

| Arthiom a răspuns:

Tu crezi ca aia, din cate mesaje primesc, s-au uitat fix la al tau? Cine stie ce ai scris si tu acolo. Daca trimiti un mesaj si ii rogi sa il difuzeze, asta nu inseamna ca il vor difuza din urmatoarele motive:
1.Primesc alte sute de mesaje, multe dintre ele nici nu sunt deschise macar
2. Daca nu era ceva "extrem important si interesant si nemaivazut" logic ca nu l-au difuzat
3. Daca ar difuza toate mesajele primite atunci nu le-ar ajunge 45 minute de emisiune